O nás

Vítejte v našem internetovém obchodě PŘÍRODNÍ DEKORACE. S.R.O. Nabízíme široký a originální sortiment výrobků ze dřeva a ostatních přírodnin. Spojuje nás láska k práci se dřevem. Objevujte spolu s námi půvab a kouzlo tradiční rukodělné výroby.

Dekorativní předměty pro vás zhotovujeme z toho nejkvalitnějšího dubového, bukového či březového dřeva. Naší filozofií je individuální a inovativní přístup zaměřený na kvalitu, na jehož konci je jedinečný, originální a nezaměnitelný výrobek.

Provoz naší chráněné dílny jsme zahájili v roce 2013 a bezpečné útočiště zde nalezly především zdravotně znevýhodněné osoby. Nákupem u nás tak podpoříte i dobrou věc.

Naše dílna se stále rozrůstá, co do počtu pracovníků, to do objemu, rozsahu a sortimentu výrobků. Naše výroba je ekologická a téměř bezezbytková. Produkujeme pro český i zahraniční trh.

Celoročně nabízíme dekorativní vyřezávané výrobky, podložky pod myslivecké trofeje, kuchyňská a servírovací prkénka, březové podložky, dřevěné bedničky, krbové březové dřevo, palivové dřevo. V době Dušiček, Vánoc či Velikonoc nabízíme sezónní produkty jako jsou například dekorativní vazby či jmelí o Vánocích. Pro jmelí máme toto krásné motto:

  • Zelené jmelí pro zdraví
  • Stříbrné jmelí pro lásku
  • Zlaté jmelí pro hojnost peněz
  • Má magickou moc co přinese rodinou pohodu.

V roce 2019 jsme se v prestižní a jedné z největších podnikatelských soutěží umístili na 3. místě jako Firma roku 2019 Hlavního města Praha.

Věříme, že se vám u nás bude příjemně a pohodově nakupovat a taky, že se k nám opět rádi vrátite.

Vaše PŘÍRODNÍ DEKORACE. S.R.O.